| Junior93 a întrebat:

Cum sa ma ingras? De ceva timp incerc sa ma ingras (ca sunt foarte slab) si nu reusesc.Mananc de 6 ori pe zi dar nu se pune pe mine nici macar un gram. Ce sa fac sa mai pun pe mine inca vreo 6-7 kg?

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Salut,si eu am pus intrebarea asta daca te uiti la mine in profil.Eu am mers la medic si mi-a zis sa ma duc la Endocrinologie, si acolo iti va spune daca ai ceva cu tiroida.Eu am programare doar in 14 martie, asa ca nu pot da detalii mai multe.Ca am incercat si eu cu multe vitamine si mancare, si etc.

1 răspuns:
| Spuffilica a răspuns:

7 big-macuri pe zi! fast-food non-stopwinking