| Visatoarea a întrebat:

Cum sa procedez. sa instalez The sims 3 Ambitions-Vitality?

Pas cu pas daca se poate...sa-mi explicati!

Imi apare : This product requires an installed copy of the Sims 3.Please install the Sims 3 before installing this product.

Help! plz

4 răspunsuri:
| bogzy a răspuns:

Poi mai intai trebuie sa ai instalat the sims3. D-aia nu iti merge.De acolo ar trebui sa fie usor si sa nu iti mai apara nicio eroarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar. trebuie sa instalezi intai sims 3 original, pentru ca sims 3 ambitions e doar un expansion pack (o extensie, daca vrei sa-i zici asa) si are nevoie de original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! Va rog sa ma ajutati is pe mine am sims 3 instalat is vreau sims 3 ambitious dar cand vreau sa il instalez imi da eroere si spune cum ii spune si visatoarei deci inseamna ca sims 3 care il am instalat nu este original?