| Pufariiiiiiiiiin a întrebat:

Cum sa pun poze pe facebook.pls ajutooor!crying:yawn

Răspuns Câştigător
| iiGabytsa a răspuns:

Uite:
Intrii pe facebook, dupa dai la profil si dupa la poza de pe profil.Sub "Fotografii de profil" o sa apara De (cum te cheama), Vezii fotografiile.Dai pe "Vezi fotografiile".Si pe linie cu „ALBUME" scrie „ + Incarca fotogarfii".Dai acolo...\:*

3 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Pai intri pe pagina de fb.si dai la profil...apoi scrie acolo la mijloc FOTOGRAFIE dai click apoi dai Incarca o fotografie. sper ca ai inteles. fundita

| BadBoyCristy a răspuns:

Dai la Profil -> Fotografii(stanga sus)-> Incarca fotografii.

| lollipop29 a răspuns:

Intri pe profilul tau...acolo sus(cam sub nume) scrie stare fotografie link si videohappyapesi pe fotografii si iti apare incarca fotografie apesi acolo intri in folderul tau cu poze si GATAbig grin BAFTAhappy