| DaReZon a întrebat:

Cum sa raspunzi atunci cand unul face misto de tine in grup? (unul zice o gluma proasta despre tine, cu ce raspunzi) FUNDA*

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Poate esti genu de persoana care nu stie de gluma si o simpla gluma te induce in eroare crezand ca ceilanti fac misto de tine! Daca se ingroase gluma, raspunde si tu cu o replica care ajunge acolo unde il doare mai tare, nu te lasa calcat in picioare dar nici nu iti punea mintea cu fel si fel de oameni, e mai bine!

1 răspuns:
| nimeniooda a răspuns:

Razi si tu cu ei si apoi ii faci si tu una. Incearca sa fi un personaj simpatic si comic in grup, in felul asta o sa mearga totul ok.Bafta! Funda?