| Diana_7643 a întrebat:

Cum sa scap de bronz? Ma bronzez foarte repede si urasc asta. Nici nu trebuie sa ma mai dau cu crema ca in 10 min daca stau numai la soare ma fac ca piperul. Cum sa scap de bronz?

3 răspunsuri:
| dustru a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci pentru ca pielea ta e foarte sensibila.Protejeaza-te cu un chipiu ceva. Incearca cind transpiri sa nu iesi in soare aceasta accelereaza bronzul.

| Iuli_9028 a răspuns:

laughing tu vrei sa scapi de bronz si altii nu reusesc sa se bronzeze.eu zic sa te bucuri de ce aiwinking

| Pissi99 a răspuns:

Incearca cu zeama de lamaie(aplica zeama de lamaie si apoi las-o sa se usuce pe piele, iar apoi clateste cu apa calda). Chiar merge.Si o spun din propria experienta, pentru ca sunt in aceeasi situatie laughing...ma bronzez foarte repede si urasc asta.crying. Mult noroc!kiss