| Larisse33 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri rapidd dau funda!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Cu crema dermosept. Poate că scrie pe ea că e veterinară(pentru animale)Dar, e foarte bună la coşuri. Nu te speria şi eu am folosit aşa ceva pentru o julitură până la carne :s şi funcţionează, dar şi cu coşurile. Eu nu am folosit pentru cosuri(deoarece de abia am un coş a 3 -4 luni ) dar multe femei au folosit şi folosesc aşa ceva
Succes! Încearc-o ca să te convingiwinking

1 răspuns:
| Andrada666 a răspuns:

Poti scapa de cosuri cu ajutorul unor creme speciale de examplu cu:Garnier Pure Active Crema anti-cosuri, Zineryt, Clearskin sau crema anti-acnee Proactiv.Mai exista si remedii naturale, uite cateva p site-ul acesta:http://www.util21.ro/......uriste.htm