| zVIk7oRz a întrebat:

Cum sa scap de o nebuna obsedata de mine care nu pricepe ca nu o plac? Ms de raspwinking

Răspuns Câştigător
| ☼Kitty☼ a răspuns:

Daca nu intelege d vb buna si nu exista nici un mod de a o indeparta incearca sa ii arati cat de grew ar fi sa fie cu uhlaughingrolling on the floor
-Iesitzi in oras si te uiti dupa alte fete
-Vb p mess si ii zici ca esti ocupat cu alta
-La tel tot asa

Sh o sa renuntze ea singurawinking
Succes pupkiss

3 răspunsuri:
| divinuu a răspuns:

Ii zici: fa date`n *** d obsedata lasa-ma in pacewinking

Răspuns utilizator avertizat
| SlowLikeSnow a răspuns:

Spune-i si u "bai nebuno, obsedato, u nu intelegi romaneste? nu te plac si gata!" probabil o sa-ti dea o palma sau o sa plece bocind si dupa cand te va vedea o sa te priveasca cu ura dar o sa-i treacawinking