| noName_8681 a întrebat:

Cum sa scap de paranteze la picioare?

Răspuns Câştigător
| mm_8352 a răspuns:

Pai eu zic sa pui mana pe mancare.winking

10 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Poi, incearca sa te ingrasi, ...alta solutie nu e,...

| Parintele a răspuns:

Nu cred ca se poate face ceva. poate doar operatie si nu cred ca-si are rostul decat in cazuri patologice.

| ioanaa a răspuns:

Mai nou, o cunoscuta de-a mea si-a implantat grasime in gambe, si se vede mai bine, chiar s-a corectat. Nu stiu sa-ti dau detalii, dar poti cauta pe internet clinici specializate.

| Encore a răspuns:

De care paranteza rotunda sau dreapta? laughing puneti acolada laughing

| raskolnikov a răspuns:

Iubeste-ti mai mult semeniismugsmugsmugfoloseste durex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce te preocupa atat de mult? ca oricum se dau intr-o parte. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Prin corectie ortopedica, interventie chirurgicala care este destul de costisitoare si de lunga durata.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Purtand pantaloni largi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cit mai multa gimnastica pentru a face muschi la picioare si atunci vei avea picioare ideale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicleta de camera 15 min pe zi numai pe varfuri.atunci faci gambe...ingrasa-te putin ...mergi pe varfuri.cam atat