| ILYMM a întrebat:

Cum sa slabesc in zona picioarelor (partile dinspre interior)?happyfunda... daca stiti exercitii speciale pentru asta happy

Răspuns Câştigător
| lavi2864 a răspuns:

E destul de greu sa slabesti acolo...si eu tot incerc asta de vreun an si ceva. Acolo se dezvolta musculatura cel mai greu si de aceea grasimea tinde sa se depuna acolo. Eu zic sa faci multa miscare deoarece cu dieta nu se slabeste in acele locuri. Ai aici niste exercitii care sper sa iti fie de folos:
http://www.youtube.com/watch?v=Pdemjz2wZ5I
Succes!:)