| Petrescu_Giulia_1999 a întrebat:

Cum sa strang multee like-uri la poza de profil pe facebook?

5 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Poze cu feţe dragute ( gen cu botic, cu ochii mari, cu fata confuza etc.). Si schimba-le des, pentru a se strange.

| AH5 a răspuns:

In nici un caz nu cersii like-uri!
Schimbati-o mereu si se aduna

| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

Doar fa-ti multi prieteni. ( cand zic > ma refer la minim 1.000 ). toti prieteni mei care au 1000-3000 de prieteni, au de la 100- 1000 de like-uri. asta e tot secretul laughing.

| Nycto a răspuns:

Pai...Poti lua exemplul altor fete care vor like-uri si sa te pozezi in lenjerie intima.Desigur ca poti actiona ca o persoana mai "inteligenta" si sa treci peste, in viata reala like-urile nu valoreaza nimic.

| Geaninaaaaaaa a răspuns:

Textila jos si gataaa!