| theprettylittleliars a întrebat:

Cum sa te apropi de un baiat happy
funda

Răspuns Câştigător
| RoxxRoxanne a răspuns:

Buna!
Incearca sa vorbesti cu el, dati-va intalnire. Nu il lua tare, s-ar putea sa se sperie. Vorbeste calm cu el. Poti incepe prin schimbare de opinii despre un anumit cantaret, actor etc. Poti sa il intrebi despre hobby-urile lui. Incearca sa fii tu insuti si sa nu te rusinezi atunci cand te intalnesti cu el. In timp, se va lega o relatie stransa intre voi. Atunci poti sa ii marturisesti ca tii la el. Nu fi prea directa, nici foarte retrasa. SA NU II ZICI NICIODATA de la prima convorbire ca il iubesti, asta il poate speria sau te poate lua in ras.
FUNDA?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Prefa-te ca-ti pasa, stai pe langa el, razi la glumele lui chiar daca sunt prostesti. Si cel mai usor sa-i spui in fata ce simti pentru el ca nu te mananca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa-l pe el sa se apropie mai bine de tine, vezi cum iti vorbeste, cat te respecta, rasfata.
Te pup!