| Shophie21 a întrebat:

Cum scap de burta. Daca ati putea sa imi scrieti si un meniu ar fiiiiiiiii peerfect. Ce exercitii sa facFundaa

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
cel mai simplu scapi facand sport, de exemplu, in fiecare seara s afaci minim 30 de abdomene, bineinteles, incepi in primele seri cu 15-20 ca sa nu faci febra musculara, si bineinteles, sa si alergi, seara de seara daca poti.
Cat despre dieta, sa nu te infometezi, asta e cel mai important, iar seara dupa 6, sa mananci doar fructe in loc de mancare mai grea, cum ar fi paste, carne, etc.
Manaca multe salate de fructe de legume, in afara de banane, bananele ingrasawinking
Bafta.

1 răspuns:
| Adinel a răspuns:

Fara dieta! Nu te infometa caci nu te ajuta la nimic. Poti incepe prin a face rotiri de trunchi, de bazin cate zece la fiecare serie si in jur de 3 serii pe zi. abdomene dar nu cu mainile la ceafa ci cu mainile pe langa corp.Incepe cu cate 15 la serie si cu cate 2 serii, tractiuni la fel.alearga incordandu-ti muschii abdomenului. Da pot spune ca daca mananci sanatos adica multe fructe legume proaspete iti maresti sansele de a avea un abdomen superb.Nimic nu merge faRA SPORT. Te pup