| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de cosuri..in cel mai scurt timp, nu le suporrtttt. daca stiti si tratamente, amestecuri de fructe, masti? Multumesc :*

4 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Poti incerca sa cumperi de la farmacie Zineryt. In cateva zile-o saptamana se vad imbunatatiri majore (daca il folosesti dimineata si seara)

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Bei 2 litri de apa pe zi. Macar tine o "cura" asa o saptamana. Nu glumesc. Am avut si eu probleme cu nenorocitele alea mici si acum am scapat. Poti sa-ti mai faci masti de argila. Se gasesc masti cu argila la magazinele naturiste gen Plafar. Nu costa mult, dar sunt eficientewinking

| Jelly_7813 a răspuns:

Sau te faci cu solutii. (mersi la o farmacie si intrebi cea mai buna solutie impotriva cosurilor) sau te faci cu spirt ca sa le usucihappy si apoi te faci cu crema ca sa nu ti se uste pielea feteihappy

| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu folosesc o crema abraziva de la favisan. mai demult ma dadeam si cu propolis ( le usuca)