| Adela50 a întrebat:

Cum schimb dolari in diamante la lady popular? stiu ca trebuie sa ma duc la banca, dar nu stiu ce sa dau. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| dudaXmori a răspuns:

Nu poti decat diamantele sa le schimbi in bani nu si bani in diamante iti spune un expert big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diamanatele şi Dolarii sunt banii din Lady Popular. Diamantele nu pot fi câştigate jucând jocul, ele pot fi primite numai din donaţii – Trimiţând SMS prin PayPal, ePay sau altele. Diamantele nu sunt necesare în joc; Singurul lucru care are nevoie numai de Diamante din joc este animalul de casă. Ca să adopţi unul ai nevoie de 200 Diamante. Este o opţiune a jocului care dă voie schimbul de diamante pe dolari, care sunt necesari pentru dezvoltarea Domnişoarei. Fiecare Diamant are voalarea de 90 de dolari. Nu este neaparat nevoie de diamante pentru a câştiga dolari, dolarii putând fi câştigaţi şi prin:
Mini jocuri
Sudoku::Rezolvând un joc dificil de Sudoku o să primeşti între 1. 0 şi 2. 5 IQ + 40 dolari
Conectează punctele: dacă reuşeşti vei primi între 10 şi 40 de dolari şi 0. 5 IQ
Turnurile din Hanoi: rezolvând Turnurile din Hanoi la o dificultatea avansată o să primeşti 60 de puncte +1. 0 IQ + 50 dolari
Puzzletongueunând bucăţile înapoi o să primeşti între 1. 0 and 3. 0 IQ + 50 dolari
Tauri şi Vaci: Ghicind combinaţia în 3 mişcări o să îţi câştige 80 dolari, în 8 mişcări - 40 dolari, în 10 mişcări – 20 dolari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustyu nici eu cum sa schimb diamantele in bani imi pare rau ca nu pot sa te ajut