| MusicMakesMeFreeXD a întrebat:

Cum schimb poza de profil la TPU?

Răspuns Câştigător
| Atelocin a răspuns:

1. Du-te la "Editare profil"
2.Cauta "Schimba imagine profil"[sau ceva de genu]
3. Apasa pe butonul acela si cauta. ti imaginea in calculatorhappy

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

La editare profil si e scris Browse. dai click pe browse si cauti o poza, apoi salvezi

| Lora a răspuns:

In partea stanga a site-ului scrie Editare profil dai click si acolo o sa gasesti un loc unde sa adaugi poza o salvezi si gata.

| BeHappyForMe a răspuns:

Da editare profil browse si alegi alta poza.

| GuessWho a răspuns:

Mergi acolo in stanga.la editare profil si dai mai jos acolo browse si iti incarci fotografia care doresti si dai salvarehappy

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Intri pe profil si dai pe image si asa funda?