| anonim_4396 a întrebat:

Cum se conecteaza netul prin cablu de la romtelecom. am si eu un laptop zimens fujitsu amilo Li 2727. cand l-am cumparat nou din media galaxi ei nu mi-au dat drivere.Laptopul nu ma lasa sa intru pe net. Ma poate ajuta cineva.

4 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Exact acelasi model de laptop am si eu, intr-adevar nu iti dau driverele, dar pe toate le gasesti pe net. il am de juma de an si functioneaza perfect laptopu

Bula
| Bula a răspuns:

Pe Romtelecom, ca si la multe alte retele, ti se da un modem prin care te conectezi. De asemenea, primesti componentele anexa, adresa si parola de intrare, impreuna cu contractul incheiat cu ei.

| cristina_6456 a răspuns:

EU AM PRIN USB NETU LA ROMTELECOM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apelezi gratuit nr. 0800825425 si primesti asistenta pentru instalare.