| LOLA_1070 a întrebat:

Cum se dau funde pe acest site? scuze ca am pus intrebarea la categoria asta dar nu stiam la care!

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Cand pui intrebare, vezi la raspuns in dreapta ``acorda acest raspuns castigator``? Acolo dai click, la raspunsul care iti place si ii dai funda happy atata tot.

2 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns, apare o fundita gri. Tot ce trebuie sa faci e sa dai click pe ea...winking

| Malvie a răspuns:

Bine ai venit pe TPU!
Fundita = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
Este un fel de "Multumesc". In acest fel ii multumesti celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa dai clic pe "OK". E simplu.
Succes! Numai bine!

P.S. Citeste si Intrebarile frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente. Sigur, vei gasi multe raspunsuri si aici.