| Denis_Andrei_Sbircea_1986 a întrebat:

Cum se distreaza tineretul din ziua de azi?

5 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Din pacate tineretul din ziua de azi nu prea mai poate fi numit tineretlaughing.In sensul ca incep cu bautura si tigarile de la o varsta frageda, si se distrug singuri.Au mai mult tupeu [in sensul rau], si nu prea mai stiu ce inseamna respectul.Nu numai respectul fata de oamenii din jurul lor, ci si respectul fata de tine.Bineinteles,nu toti sunt asa, exista si exceptii.

| Polaris a răspuns:

Noi beeem, spargem pahare, bem băuture tare, rămâneeem în picioaree!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discoteca,bere si persoane de sex opus.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Bere,sex,droguri,manele.

| Andreiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Depinde la ce tineret te referi, ca daca vorbim despre generatia care acum au 14 ani este jale insemnand ETNOBOTANICE bautura in special vodka si tot felul de chestii din astea.Cat despre noi cei din 94 93 inca ne mai distram intr-o camera la cineva acasa cu muzica si un vin rece big grin.