| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fac chestiile acestea: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images Ca sunt dragute si presupun ca nu sunt greu de facut...PS: Au o denumire anume?

3 răspunsuri:
| FashionKitty a răspuns:

Nu ma refeream la origami, ma refeream strict la florile acelea ca am vazut ca multa lume le face deci nu poate fi complicat. Ma gandeam ca e o foaie de whatever forma si o tai si dupa rasucesti cumva bucatile thinking

| e36 a răspuns:

Origami. Sunt foaarte greu de facut! Sunt din hartie.

| StyNk0 a răspuns:

Sunt facute din hartie si se numesc origami, cauta pe youtube mai multe detalii (tutoriale etc) Sunt destul de greu de facut, insa daca ai ambitie si iti plac asa de mult le faci cu placere happy