| Mimi4321 a întrebat:

Cum se face un abonament la sala? Trebuie să merg acolo si in acelasi zi incep si exercițiile? Chiar nu stiu...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum se face un abonament la sala?
isi prezinta niste pachete, tu alegi ce vrei, platesti si apoi vi cand vrei simplu, nu trebuie sa mergi, lor nu le pasa ca vi sau nu

| sierra1 a răspuns:

Du-te la sală, spune-le ce dorești și foarte probabil începi în aceeași zi

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Buna! Cand iti faci un abonament la sala, trebuie sa ai cu tine buletinul sau carnetul de elev. Normal ar trebui sa faca reducere elevilor si studentilor. Iti spune ce tipuri de abonament iti poti face (nu stiu cate sedinte/o luna), pretul lor, si tu alegi. Poti incepe antrenamentele din ziua in care ti-ai facut abonamentul.

| georgestanciu a răspuns:

Du-te la sala si iti vor spune ei.