| oOoLadyMoOo a întrebat:

Cum se numeste asta :
http://www.TPU.ro/......50_400.jpg
Si de unde pot sa gasesc mai multe imagini cu el?;;)

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Imagini gasesti pe DeviantArt, o sa-ti spun doar ca e facut din cutii de Amazon.co.jp laughing Ca acum din cauza ta si lui Pandaaa imi storc creierii cautand

6 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

E un robot(din carton cred).

| Pandaaa a răspuns:

Iti pot spune, sau nu iti pot spune. E cel mai cautat robotel de carton cautat pe net rolling on the floor si mie mi-a luat 2 luni sa aflu cum il cheama. Daca iti spun cum se cheama, iti dau mura'n gura laughing

| alynutza_4886 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 100&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=383&oei=WgxDTdmxBtHxsgbqzZ3yDQ&esq=1&page=1&ndsp=22&ved=1t:429, r:11, s:0&tx=91&ty=30&biw=1024&bih=677

| alynutza_4886 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 1863&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=223&oei=pwxDTbmyIMSytAaCpYzvDQ&esq=4&page=4&ndsp=13&ved=1t:429, r:10, s:49&tx=77&ty=66&biw=1024&bih=677

| alynutza_4886 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images

sper ca team putut ajuta:)