| chrissi a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama aia noua cu alfa romeo(parca asta era; oricum, era o masina rosie)?

Răspuns Câştigător
| NimeniCuActe a răspuns:

Mari, piesa de care zici e la noul Meganehappy... chrissi daca vorbesti de Alfa Romeo Mito... atunci piesa din reclama e Daft Punk - Technologic happy

4 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu stiu daca ne gandim la aceeasi reclama. eu iti spun ce`am gasit The Caesars - Jerk It Out. sper sa fie cea buna happy

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Daft Punk - Technologic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daft punk! - tehnologic cei mai tari!

| Năstase_Cristian_1989 a răspuns:

Ezio Bosso - Clouds, The Mind on the (Re)Wind - (Digitally Remastered)