| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste programul acela prin care pot intra in calculatorul cuiva si acel cineva sa poata intra in calculatorul meu? Si cum se foloseste* Fundix.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Http://www.teamviewer.com/index.aspx
Programul, dupa ce instalezi, iti da un cod unic pentru. fiecare calculator, si o parola, initial din 4 cifre, dar poti sa o schimbi. Parola se schimba de fiecare data cand inchizi programul.
Daca vrei sa intri la cineva in pc, ii ceri codul si parola si le introduci la tine [pe dreapta e un loc], si poti sa intri. Daca cineva vrea sa iti intre in pc, trebuie sa stie codul si parola ta.
Succes.

3 răspunsuri:
| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Team viewer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa intru in calculatorul lui cineva cum fac