| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate salva jocul [REQ] Prince Of Persia 3 The Two Thrones-RELOADED

Răspuns Câştigător
| Daikenki94 a răspuns:

[REQ] nu trebuia sa scrii acel REQ inseamna ca cineva a cerut acest joc pe trackerul de unde l-ai downloadat iar RELOADED este grupul de hackeri care l-a crackuit.Deci jocul se numeste Prince of Persia - The Two Thrones iar referitor la salvare, salvezi jocul cand bei din acele fantani pe care le gasesti din cand in cand. Sper ca am fost de ajutor big grin

2 răspunsuri:
| lammaroby a răspuns:

Se salveaza cand bei apa din mini fantani

| likboy a răspuns:

Cand am intrat eu era cu fete acum jocuri?