| Sandry a întrebat:

Cum se poate sterge un cont de facebook?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Musat_Andrei_1998 a răspuns:

Hey! Uite asa:
1.Deschizi facebook-ul
2.Te duci in bara albastra de sus, si in capat ai o sageata care arata in jos.
3.Dai click pe ea, si ai "Setarile contului"
4. Daca te uiti in stanga ai o lista asa:
"General
Securitate
Notificari
Aplicatii
Mobil
Plati
Reclame Facebook"
5. Da click pe "Securitate"
6.Si ai scris cu albastru, "Dezactiveaza contul"
7. Da click pe el.
8. Da-mi funda big grin

| DdR a răspuns:

Poti doar sa il dezactivezi, dar datele tale nu pot fi sterse si vor ramane in continuare in baza lor. Poti urma pasii de mai sus pe care i-a postat alt user.

| coman97 a răspuns:

Problema este ca nu se poate. Am citit ca si vedetele din Anglia au incercat dar lea venit factura de plata si mai bine daca nu zic cat asaca mai bine mumai intra si gata uita de el.