| Daughter a întrebat:

Cum se procedeaza daca ti-ai pierdut legitimatia de student?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mergi la secretariat si fa-ti alta. E foarte simplu, rapid si nu te costa nimic.

| J0B0MAT a răspuns:

Mergi la secretariat şi spune că ai pierdut legitimaţia.Trebuie să îţi facă alta. Posibil să îţi ceară poze tip buletin.

| Furnicuta000 a răspuns:

Te duci cu poza si iti da alta. Se poate si pe loc daca e decanul acolo sa ti-o semneze.

| Kerre a răspuns:

Pai poti merge sa iti faci alta legitimatie folosind buletinul.