| badboyyy a întrebat:

Cum se pun liceele pe acea foaie. adica pun toate codurile de la liceu respectiv sau doar codurile d e la profilu care il doresc? RaSPUNDETI REPEDE VA ROOG...sad

6 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pui doar cadurile liceului la care doresti sa intri. NU TOATE.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Doar codul de la profilul care il vrei happy

| OrangeJuice a răspuns:

Se pune doar codul de la profilul pe care il vrei. Daca vrei sa treci 2 profile o sa treci 2 coduri.

| AskLex a răspuns:

Pui doar codul de la clasa la care vrei sa intri din liceul respectiv.j doar daca l vrei p toate pui toate codurile. dirigintii ar trebui sa va ajute happy

| ღAleKrissღ a răspuns:

Deci dupa ce ai completat cu datele tale personale jos este lista de optiuni si unde scr 1.2.3...etc scrii codurile de la profilul la care vrei sa dai. oricum iti va mai explica la scoala dirigintele :X succes si ai grija sa nu gresesti happy

| Criiina_3582 a răspuns:

Doar codurile de la profilul pe care il doresti tu...Si dupa ce ai pus codurile de la profilul pe care il vrei, poti pune si alte coduri cu profiluri, pentru ca se poate intampla sa nu intri la acel profil si sa poti intra la alt profil pe care il vrei tu.