| xBluSkittles a întrebat:

Cum sterg din prietenii de pe contul meu de pe facebook?

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Intrii pe profilul prietenului pe care vrei sa il stergi si undeva jos in stanga scrie "scoate din lista de prieteni". Apesi acolo si gata! happy

| Anon1mxD a răspuns:

Dai la editeaza prietenii si dai pe urma pe un x in dreapta lor happy dai scoate din lista de prieteni si GATA love struck

| VogueAdicction a răspuns:

Te duci la respectivul prieten care vrei sa il stergi de pe Facebook, si sub lista prieteniilor lui sunt anumite optiuni :
-Sugereaza-i prieteni
-Scoate din lista de prieteni ( aici se sterge persoana dintre prietenii tai )
-Denunta/blocheaza persoana.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Simplu.Intrii pe profilul prietenului pe care vrei sa il stergi, iar sub lista lui de prieteni exista niste optiuni.Da-i pe "Stergere prieten" si gata.
Bye!

| Oanaşiatăt a răspuns:

Editeaza prieteni -> Si dai pe x'ul ala.