| corina977 a întrebat:

Cum sterg o intrebare de pe tpu?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singura intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@corina977, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
O poti ruga pe doamna Stela sa-ti stearga intrebarea respectiva.
Tu nu poti sa o stergi.

O seara placutahappy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Dai sus unde vezi bara aia:
Prima Pagina|Discută LIVE!|Comunitatea|TPU Wiki|Intrebari frecvente|Blog|Contact pe Contact. Trimiti un mesaj si gata. Intrebarea iti va fi stearsa in cateva minute.

| Shagun a răspuns:

Dai mail aici : contact@tpu.ro si spui ce intrebari sa stearga.
Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-i dai un mesaj userului StelaTPUro care este admin-ul site-ului.
Bafta!
happy