| BoOboO_8282 a întrebat:

Cum sterg O pOza de pe facebook? puppy dog eyes dauu funda. love struck

Răspuns Câştigător
| error_4606 a răspuns:

Pai dedesubt de poza scrie :
distribuie
eticheteaza acceasta fotografie
modifica fotografia
sterge fotografia
dai sterge fotografia iti apare o casuta si dai stergebig grinbig grin!
fundabatting eyelashes
:*:*:*

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Deschizi poza şi dai click pe ultimul tab din lista din stânga, jos.

| alessia a răspuns:

Dai clik pe poza si vezi ca in stanga jos scrie "sterge acesta fotografie" si da okhappy
pa-pa

| MadaliciuXoxo a răspuns:

In stanga scrie : sterge aceasta fotograFIE" funda?puppy dog eyes

| rocsu a răspuns:

Pai ai undeva in stanga "sterge aceasta fotografie" sau "delete "

| Chiuaua a răspuns:

Intri pe poza respectiva,iar in jos o sa iti apara o coloana cu albastru,in stanga cometariului,e o lista cu (editare,muta, etc), iar ultima de jos e stergere, FUNDA?

| cata_3464 a răspuns:

Pai cum deschizi poza, in coltul din stanga scrie "sterge aceasta fotografie"si dai clikhappy

| lizy12iul a răspuns:

Pai te duci pe fotograafie si dai in jos si o sa iti apara in stanga mai multe chestii printre care si stergere.dai acolo...succeshappy

| AlExutzUuu a răspuns:

Intri in albumul unde este poza, dai click pe poza ca sa o vizualizezi, si undeva in stanga jos a pozei scrie " Delete This Photo " sau "Sterge Aceasta Poza " dai click pe " Delete This Photo " si daca iti cere confirmare dai OK happy Simplu big grin.

| Alynutza_1634 a răspuns:

Pai daca nu e poza pe care o ai ca bord ii dai edit album si o stergi

| Yooo_8217 a răspuns:

Intri pe fotografia pe care vrei sa o stregi, si sub poza in partea dreapta trebuie sa scrie cu albastru,, Stergeti fotografia"