| anemona18ida a întrebat:

Cum v-ar placea sa o cheme pe iubita/iubitul vostru?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Ce contează numele? Contează relaţia şi că vă iubiţi.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iJa3_6yxRss asa se va chema iubita mea.

| Zoet a răspuns:

Într-o relaţie nu cred că contează numele. Nu este un motiv de a te despărţi de persoana iubită.

| TeoBizz a răspuns:

Mie mi-ar place sa-l cheme Razvan/Marius/Dragos/Robert. Astea sunt numele mele preferatelaughing.

| Gina1 a răspuns:

Pai : octavian, emi, alexandru, andrei, robert etc. happy

| Jαne a răspuns:

Sigur nu mi-ar placea s-o cheme Monalisa!

| biancaalexe a răspuns:

Nu conteaza atat timp cat il/o iubesti.big grin

| Bombaaa a răspuns:

Nu conteaza numeleee daca il / o iubestiiiiiiiiii!

| anemona18ida explică:

Inteleg ca nu conteaza dar asa ziceti voi la general pentru ca nu stiu cat de mult v-ar placea daca l-ar chema angheluta, vasile sau gheorghe

| anemona18ida explică:

Daca te intereseaza monalisa nu este numele meu, este un username asa ca nu te mai deranja sa comentezi negativ de acel nume pe care eu l-am ales t public? poate pe mine ma cheama andreea? stii tu cum ma cheama cu adevarat mai pasaricajr ca sa faci asemenea comentariii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahahahahaha...rolling on the floorrolling on the floor
@Misogin... Mor!rolling on the floorrolling on the floor

| lrdaniel a răspuns:

Nu conteaza numele,dar pot spune ca mi se par nume frumoase: Ana,Diana, Maya, Maria...