| Miyukii a întrebat:

Cum v-ati descrie pe voi?

4 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Sunt destul de grasut, am ochi albastri am parul saten scurt, am mai multe cosuri, am un semn din nastere pe mâna dreaptă, sărut bine, îmi plac fetele, am 14 ani, nu fumez, beau doar la petreceri şi asta e tot.

| さいゆき a răspuns:

Pai sa ma gandesc... fata, parul lung, roscat inchis (un fel de rosu dar inchis), culoarea ochilor e in functie de vreme (verzi cand e cald, caprui cand e vreme buna, gri cand e foarte frig), greutate normala, 18 ani.
Iubesc: pisicile, cainii, iepurii, norii, ciocolata, moda veche, evul mediu, luna, ploaia de vara, trandafiri rosii, trandafiri negrii, rochiile in stil vechi, cartile, chitara, desenul, pictura, filozofia, teatrul, j-rock, Japonia, japoneza, cafeaua.
Urasc: minciuna, lucrurile prea populare, vremea urata, caldura prea mare, spanacul, salata verde.
Fumez foarte rar, beau ocazional (petreceri etc.), ies in oras zilnic, imi place cat de cat la scoala chiar daca nu sunt tocilara, citesc foarte mult, port ruj rosu inchis, imi place sa fac poze, imi place arhitectura gothica.
Cam atat cred o.o

| iTami a răspuns:

13 ani abia impliniti,un pic grasuta,semn din nastere pe obraz,bruneta,love bicicleta,skate,full of imagination,love animes,imi place sa scriu,sa citesc,sa acting,sa desenez,sa fac designuri,iubesc Japonia,China si animalele,ador tipii ninja cu par negru de la animeuri,nu fumez,beau doar apa si suc,imi place actiunea,sunt o artista,prietenoasa, original, politicaosa si-mi plac chestiile (serialele) care au fost la moda cu patru ani in urma.nu-mi plac conflictele, iubesc pe aproape toata lumea