| Nibichan a întrebat:

Cum va distrati voi in timpul liber ma refer cand veniti de la scoala si nati primit teme si asa mai departe?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Am destul de multe hobby-uri si din fericire nu ma plictisesc, oricat de mult timp liber as avea. Cateva dintre ele sunt cititul (imi plac romanele din genul horror, fantasy, politiste, de aventura, psihologice, cartile mitologice, despre oculstism si spiritualitate, istorice, filosofice, dar si poezia, ocazional), desenul, pictura, gatitul, invatatul unor limbi straine in afara scolii (germana, finlandeza, momentan), filmele si serialele, ascultatul unor albume de la diverse trupe, discutatul cu diferite persoane pe forumuri, scrisul si asa mai departe.

3 răspunsuri:
| MadaxElena a răspuns:

Eu una nu am teme niciodatalaughingdistractie pentru mine e in weekend. ba merg intr-un club, ba la o colega acasa..ba stau cu prietenii pe afara sau ma duc la unul dintre ei acasa si se aduna mai multi.big grin

| neutrino a răspuns:

Daca iti spun ca esti la varsta la care trebuie sa citesti cat mai mult si cat mai diversificat, ma injuri. Asa ca nu-ti spun!

| MJFAN94 a răspuns:

Ai bani? Daca Nu asta e, m-ai asteapta! Daca ai, da-i bataie!