| Kanpeki a întrebat:

Cum va explicati faptul ca pe acest site sunt foarte multi fani Naruto? laughing

Răspuns Câştigător
| Ana_2180 a răspuns:

Pentru ca fanii Naruto sunt oameni care isi petrec mult timp in fata calculatorului si le-a placut site-ul din moment ce au atatea intrebi la care nu isi gasesc raspunsul. (de ex: cand se intoarce Sasuke in Konoha?). Sau pur si simplu fanii Naruto au o pondere ucigator de mare.

5 răspunsuri:
| Bianka a răspuns:

E un anime popularlaughing
La fel e si cu H2O si cu Hannah Montanabig grin

si mie imi place Narutolaughing

| LexUTz a răspuns:

Foarte multe persoane care inca se mai uita la desene animate precum naruto! happy

| Diana_6039 a răspuns:

Pai e un anime popular!

| Kanpeki explică:

Naruto nu se compara cu serialele alea de fetite big grin E mult mai bun big grin It's the best laughing

| Biiiiiia_4028 a răspuns:

Nu stiu laughing