| corina977 a întrebat:

Cum va organizati timpul?
?

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu nu sunt foarte stricta, dar fac tot ce`mi propun.De exemplu Duminica doar stau si mai scriu putin(nu invat pentru toata saptamana sau alte idiotenii)
Deci eu invat dimineata, ceea ce ma face sa ma trezesc pe la ora 7.
Oki.se face 3 si sunt acasa, pap ceva, ma relaxez. 3 jumate.Deschis computeru` si imi scriu mai trec cateva ore bune. Apoi stau, ma uit la Tv, invat(daca am teste).
De obicei odata la 2 zile mai sun o prietena, ca doar nu o sa invat toata ziua.
Apoi imi fac de lucru.
De obicei pe la orele 7-8jum-9 ma gasiti pe TPU(in timpu` saptamanii)
Apoi imi fac ghizdanu` si whistlingMa uit al Tv.
Nu ma culc la o ora stabilalaughingbig grinaca-mi este somn la 9, la 9 ma culc, daca este 1 noapte si nu pot adormi, stau si citesc BravoGirllaughingDeci :-'Cam asa suna programu` meu

| Ryuzaki a răspuns:

Eu nu-l organizez niciodata.Nu-mi fac planuri dinainte.Sincer, nu stiu ce fac de pe o ora pe alta laughing

| DianaPaula14 a răspuns:

Eu nu il organizez ce se intampla se intampla@!laughinglaughingSunt lucruri neprevazutehappy