| sunt_fericita a întrebat:

Cum va spus prima data persoana iubita ca va iubeste, ce a facut ca sa va demonstreze acest lucru?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

M-ai intai mi-a demonstrat ca ma iubeste si pe urma mi-a spus happy

8 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Pai mi-a zis cand vb la tel happy

| xibalba a răspuns:

Mi-a spus lucrul asta, cand deja era prea evident, din multimea de lucruri pe care le-a facut si prin care si-a demonstrat iubirea...

| alexa a răspuns:

Mai faptele vorbesc de cele mai multe ori in relatia mea... cel putin din partea luibig grinbig grinbig grin
si asa mi-am dat seama apoi totul s. a intamplat la mare...nu era ceva romantic... pur si simplu eram pe plaja si mi. a zis:X:X:Xnu. ti spun in detaliu dar intelegi tuwinking

| Georgiana2905 a răspuns:

Dupa mult timp de cand eram impreuna si imparteam multe lucruri, obiceiuri, sentimente mi-a spus ca ma iubeste ca insemn f mult pentru el. Acea declaratie a insemnat f mult pentru mine. Si eu il iubeam la fel d mult

| deleuandrei a răspuns:

Mia demonstrat fffffffff multe dar ce anume nu mai tin minte caci avem deja 1 an si 5 luni... dar dupa atita timp sunt sigur ca ma iubeste

| RappK a răspuns:

Eh...cred ca o sa razi.prima data cand mi-a spus s-a intamplat astfellaughing:stateam pe banca iar el s-a lovit la mana sau la deget nu mai retin si ca sa nu zica au a zis te iubescrolling on the floor

| Daddy_9411 a răspuns:

Eu am un loc deasupra orasului de unde noapte se vad lumini pana la orizont... e superb. Si am mers acolo intr-o seara, muzica frumoasa si o declaratie din inima:X!

| laur_y92 a răspuns:

a facut-o cu mine...