| MarioOnette a întrebat:

Cum vedeti o zi perfecta?

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

O zi in care este soare si vacanta, iar eu stau si ma bronzez la marginea unei piscine, impreuna cu amicii mei, cu care mai tarziu probabil o sa ies in oras si o sa mancam o pizza, dupa care seara iesim si ne distram intr-un club, iar a doua zi sa imi dai seama ca doar a fost un vis de-al meu in care aveam o "zi perfecta". Pup. Funda?

3 răspunsuri:
| robyiyo a răspuns:

O zi de marti, in care s-au anulat orele si eu ma duc cu prietena sa ma plimb pe la mall, apoi sa stam in parc, sarutandu-ne si trecand timpul incet big grin

| Andukx a răspuns:

O zi in care nu sunt suparata. O zi in care rad, glumesc, iubesc.love struck

| Cristty a răspuns:

Alaturi de o fata pe care o iubesti...