| emma_7432 a întrebat:

Cum vi se pare mai draguta Emma Watson (Harry Potter), cu parul lung sau scurt?:X.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.lung,da nah vrea sa para adult

| LoveForShania a răspuns:

Asa cum il are in poze, pana la umeri.
Si sincer nu-mi place cum ii sta cu castaniul ala, cu blondul ala deschis ii sta mai bine.
Ei i-ar sta mult mai bine cu un breton de ala intreg, nu pe o partelaughing
Intelegi ce vreau sa spun. Nu-mi vine acum in minte cum se numeste x(
Asa cum are Elena Basescu :p

| Dean1996 a răspuns:

Cu parul lung, dar ii sta bine si scurt, dar mie-mi placea mai mult lung

| annkaa a răspuns:

Cu parul lung; x

| vεηiη a răspuns:

Dezbracata.

| αℓℓу a răspuns:

Mie imi place cu parul` lung love struck

| Byonce99 a răspuns:

Buna sunt Lia si eu cred ca arata mai bine cu parul lung caci scurt e mai baietos, dar depinde ce preferiii tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E draguta oricum ar fi tunsa. Frumusetea ei vine din interior mai mult.

| falstar01 a răspuns:

Fara haine.