| vanessa_6993 a întrebat:

Cum vi se pare Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

E s☺☺per! o ador are nişte piese super de tot mai ales shake it up si Love you like a song. şi nici nu arată rău nemachiată ca celelalte vedete. Şi încă ceva, când era mică a jucat într-un desen animat pe nume ''Barny'' de copii mici normal, care se difuzează şi acum pe JimJam.

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Dacă se lasă de cântat, perfectă.

| rater1994 a răspuns:

Ii draguta zic eu ...Desi ii doar o actoare oare cum ii in viata reala? ca in filme se scoate usor cu comportamentu si restul dar nu cred cai la fel in viata reala

| Kittynika a răspuns:

Simpatica

| Kodokuna a răspuns:

E draguta.Muzica ei e placuta, dar e muzica comerciala si ma plictisesc repede.

| IoanapSG a răspuns:

Tare.