| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat care se tine de mine de 4ani. De la un timp, am fost impreuna, zice ca ma iubeste, desi uneori nu prea cred, si eu il iubesc enorm. El e cam vagabont si eu is o fata mai,, nu sunt pentru el". Mama imi zice, imi interzice sa vb cu el, cand aude se supara p mine si nu vrea sa auda de el. Dar eu fara el nu pot sa stau si nu stiu ce sa fac, langa el sunt f fericita...sa o ascult pe mama? ce sa fac, ziceti-mi va rog... si ink ceva.:azi m-am suparat pe el si am plecat, dar el nu a venit dsupa mine.prietena mea i-a zis:du-te dupa ea! dar el:nu, nu! si a plecat in alta parte. Oare ma iubeste. zice mereu ca sufera pentru mine, ca ma iubeste enorm si simt ca ma iubeste dar nu mai stiu ce sa cred. Un sfat, ajutooooor!

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Buna, Mihaela!

In primul rand: cred ca el a vrut sa te lase sa te calmezi, sa nu iasa mai rau.
In al doilea rand: puteti fi impreuna si fara sa stie mama ta. Spune-i ca nu mai vorbesti cu el, si intalneste-te cu el fara sa stie ea.
O fi vagabont... dar 4 ani nu inseamna 4 zile.winking

Eu zic sa te bagi bine pe el pana nu sare alta domnisoara. Pup.

3 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Faceti in asa fel incat sa nu va vada. Un loc mai retras, dar care sa nu para ca cine stie ce faceti.

Sau seara sa va intalniti. sad

Imi pare rau, pentru ca si eu trec prin ceva de genul. sad
Trecem noi si peste asta. Pup.

| mihaelutzamy a răspuns:

Dar daca ma vede lumea cu el, ma spune mamei si... e foarte greuuuuuu, nu stiu ce sa ma fac

| dianaBanana a răspuns:

Pai 1. spune-i mamei tale ca nu ai ce fake, il plaki si gata! nu se poate pune in fata ta si nu iti poate interzice sa simti asta, spune-i si ca fie ca este de acord sau nu, u il plaki, asa ca nu vezi dc se baga! 2. poate a vrut sa vada ce vei fake.vei pleca si. ce? adica, poate a zis acei NU, NU. pentru ca a vrut sal auzi, pentru a te intoarce singura, in fond nu trebuie sa te stearga p tine la fund; scuze de expresie! sper ca te-am ajutat :*