| zuzushi a întrebat:

Curiozitatea ma impinge sa pun aceasta intrebare. daca ati putea schimba 3 lucruri la voi insiva, care ar fi la acelea? happy

Răspuns Câştigător
| AlliCe a răspuns:

Sincer?
As vrea sa schimb mediul din care provin, sa pot vedea bine si sa traiasca tata.sad

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hmm...cred ca as schimba:
-caracterul prea slab, zic eu big grin
-faptul ca uneori sunt prea credulalaughing
-sa nu mai fiu asa fricoasaawhistling

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fizicul nu happy
As vrea sa nu mai fiu chiar atat de incapatanata, sa ascult si sfaturile altora si sa nu fiu asa sincera.Cateodata sunt prea sincera si pot sa jignesc cam rau sad

| Flav a răspuns:

- prea lenes
- cateodata prea orgolios
- mai multa ambitie

| Antrax a răspuns:

Sa pot sa ma dau peste cap sa pot face ce fac aia la patinaj artistic

| inna a răspuns:

As schimba un singur lucru la mine :temperamentul.

| Artemiss a răspuns:

As vrea sa fiu mai hotarata, sa nu mai pun repede suflet si sa nu mai fiu egoista.

| danutza a răspuns:

Daca intr-adevar puteam sigur m-as fi gandit la asta dar asa prefer sa fiu asa cum sunt nu as schimba pentru nimic in lume cv la mine
asta sunt big grin

yupiiiiiiiiii laughing

| pepe a răspuns:

Înalţimea, părul şi ochii.

| dEutSa_8892 a răspuns:

N-as schimba nimic... daca as fi perfecta alumea s-ar plictisii de mine...de aceasta perfectiune...asa ca mai bine lupt eu singura sa fiu perfecta, decat sa schimb definitiv ceva la mine

cine ma place ma place asa cum sunt happy

| Diva a răspuns:

Fizicul

| alexxa a răspuns:

-de multe ori sunt mult prea egoista
-as schimba ceva chestii pe la fizic
-sunt putin cam vorbareata...de multe ori chestiia asta stricatongue

| zuzushi explică:

(la mine fizicul nu se mai pune oh go on )
sunt prea influentabila
prea panca
prea timida tongue

| Elena97M a răspuns:

Deci;
Sincer nimic.

| rebeca a răspuns:

1.sa nu mai fiu orgolioasa, 2.sa fiu mai increzatoare in fortele proprii si 3.as sterge o zi foarte urata din trecutul meu.

| mikella a răspuns:

Eu as schimba:parul, sanii, si suncile.

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai sa nu mai fiu asa timida...sami controlez vorbele si sa nu pun suflet asa repedehappy

| nmn a răspuns:

-ochi
-timiditatea
-inaltimea
batting eyelashes
tu ce`ai schimba smug

| georgica29 a răspuns:

Cred ca primul lucru ar fi sa fiu mai hotarata sa am curajul sa fac unele lucruri care mi se par vise si sa-mi traiesc viata caci mi-am irosit 11 ani din viata pentu un vis care nu s-a intamplat si nu se va intampla.

| romina_7963 a răspuns:

1. Mi as invinge frica de necunoscut
2. Mi as modifica sufletul ca sa nu mai fiu asa buna( cine e bun e nebun)
3.As vrea sa nu mai fiu atat de indecisiva.

| lili_1880 a răspuns:

In afara de fizic :? cred ca... :? nimic laughing

| girl2 a răspuns:

Pai, sunt cam mica de inaltime - vad ca asta este o problema care ii ingrijoreaza pe multi, dar am 14 ani, sper ca sa o mai cresc, am doar 1, 49

sunt timida - ca multi alti

si emotiva - de asemenea o boala care ii preocupa pe multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt emotiva cateodata, prea rabdatoare si prea mica de inaltimecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am trei lucruri de schimbat dar unu tot il schimb, sunt prea draguthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mi-as baga ochii in cap ca-s bulbucati ca la broscoi, mi-as indrepta cocoasa, ca-s cocosat, as scapa de cosurile astea care nu-mi mai trec, mi-as face capu sa nu mai fie tzuguiat, mi-as face upgrade la creier sa-mi creasca si mie IQ-ul, mi-as face nasu mai mic, ca am mintit mult si e cam mare si lista poate ontinua da cred ca am depasit cele trei lucruri de care faceai vorbire rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa intrebare! Hai sa raspund:
1-prea emotiva
2-inaltimea si aceea ( asta din punct de vedere fizic)
3-sa nu mai fiu asa dura cu mine desi e bine pentru ca ma impulsionez singura cateodata parca sunt prea aspra, severalaughing

Cam asta as schimba, dar nu se poate asa ca ma accept asa cum sunt pentru ca sa fi emotiv inseamna ca esti om nu animal, sa fi mai mic de statura ( am 1.62) cateodata e mai frumos decat as fi o prajinalaughing si sa fi dur cu tine cateodata e bine ca te ambitionezi mai tare( sunt o fire foarte ambitioasa si independenta) asa ca tot raul spre bine trebuie sa invatam as facem din defecte calitatibatting eyelashes. Va pup>big grin

Răspuns utilizator avertizat