| hggfturxhgvcwea5vhjk a întrebat:

Dați-mi niște întrebări random interesante ce la poți discuta cu prietenii ca sa va cunoașteți mai bn. Dar sa nu fie ceva în genul care e culoare preferata sau piesa preferata ci ceva în genul,, care e ultima persoana pe care ai îmbratisat-o? " sau" ai încercat vreodata sa te schimbi pentru cineva? " cele mai multe și interesante primesc funda!

6 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Intreaba-l ce parere are despre meciul Romania - Grecia de maine laughing

| ana0409 a răspuns:

1 Cum îți imaginezi viața ta peste 5 ani?
2 Ce farsa ai face prietenului cel mai bun dacă ar dormi peste noapte la tine?
3 Descrie persoanele de lângă tine în trei cuvinte (toate cuvintele sa înceapă cu inițiala numelui persoanei respective, doar acasă vrei logic)
4 Ai împărți banii cu cineva dacă ai câștiga la loto? Pe ce ai cheltui banii?
5 În ce film ai vrea sa joci?
6 Care este cea mai mare tâmpenie făcută de tine?
7 Dacă ai fii un obiect, ce ai vrea sa fii și de ce?
8 Cum ai reacționa dacă ar veni sa vorbească cu tine o vedeta pe care o urăști?
9 Unde ai vrea sa mergi în vacanta?
10 Dacă ai scrie o carte cum s-ar numi și despre ce ar fi?
11 Ce simți atunci când asculți melodia ta preferata?
12 Ce faci când persoana pe care o iubești iți spune că are iubit?
13 Dacă ai putea sa schimbi ceva din trecut ce ar fi?
14 Ce superputeri vrei sa ai?
15 Cum reacționezi când cineva te enervează foarte tare?
16 Dacă lumea ar fi împărțită ca în filmul Divergent, în ce facțiune ai vrea sa fii?

Sper ca sunt bune și sper sa te distrați auzind răspunsurile, dar în special sper sa va ajute sa va cunoașteți mai bine.

| ana0409 a răspuns:

Sa va distrați am vrut sa scriu, dar autocorectorul este cam prost

| ana0409 a răspuns:

1 Cum iti imaginezi viata ta peste 5 ani?
2 Ce farsa ai face prietenului cel mai bun daca ar dormi peste noapte la tine?
3 Descrie persoanele de langa tine in trei cuvinte (toate cuvintele sa inceapa cu initiala numelui persoanei respective, doar daca vrei logic)
4 Ai imparti banii cu cineva daca ai castiga la loto? Pe ce ai cheltui banii?
5 In ce film ai vrea sa joci?
6 Care este cea mai mare tampenie facuta de tine?
7 Daca ai fii un obiect, ce ai vrea sa fii si de ce?
8 Cum ai reactiona daca ar veni sa vorbeasca cu tine o vedeta pe care o urasti?
9 Unde ai vrea sa mergi in vacanta?
10 Dacă ai scrie o carte cum s-ar numi si despre ce ar fi?
11 Ce simti atunci când asculți melodia ta preferata?
12 Ce faci cand persoana pe care o iubesti iti spune ca are iubit?
13 Daca ai putea sa schimbi ceva din trecut ce ar fi?
14 Ce superputeri vrei sa ai?
15 Cum reactionezi cand cineva te enerveaza foarte tare?
16 Daca lumea ar fi împartita ca în filmul Divergent, în ce factiune ai vrea sa fii?

Sper ca sunt bune si sper sa te distrati auzind raspunsurile, dar în special sper sa va ajute sa va cunoasteti mai bine.

| IuliaMereuta a răspuns:

Cum te vezi peste 10 ani?

| IuliaMereuta a răspuns:

Ce gest nu i ai ierta unui prieten?