| Allycsff a întrebat:

Da păi am inceput sa ma tai, colegii mei zic ca sunt proasta, ciudata si nebună....Plâng cam mereu bcs am avut o bff si acum nu mai suntem decat prietene, si nu ma baga mereu in seama...Cum pot sa fac sa ne impacam din nou? Practic nu a fost vina mea, de aceea ne-am certat : acum câteva luni la sport mi-am rupt piciorul din cauza ei pt ca mi-a dat drumul cand eu eram pe o saltea...inanite de asta, mi-a zis sa am incredere in ea si ca nu se va intampla nmk. Apoi am stat acasa cu picioru' rupt laughing) si nu îmi mai răspundea la mesaje ...cand am mers la şcoală mi-a zis ca nu mai vrea sa fim prietene bcs facem prea multe prostii împreună (am facut mai multe, nu doar asta) akm ne-am impacat dar nu suntem prietene f apropiate....Cum pot sa ii recastig "increderea"? Plsss!

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu te mai taia.
BFF -uri iti gasesti daca vrei.Pe langa ca ti-a facut rau, tipa s-a indepartat de tine. Insemna ca nu vrea sa mai fiti amice.

| lovecats123 a răspuns:

Te inteleg perfect...o doamne parca este povestea mea de viata. Stiu ca pierderea celei mai bune prietene este groaznica.A aparut cineva in viata ei? Te ai schimbat tu? Sunt multe intrebari la care nu cred ca ai fii in stare sa raspunzi...eu nsa cred ca aveti nevoie de o mica pauza. Observ ca ea s-a cam plictsit de tine, iar tu ii faci ereu pe plac. Incearca sa ii arati cat de urata ar fi viata ei fara tine, Ai incredere in tine? Ea crede ca tu vei fii mereu acolo si nu isi face griji ca te poate pierde. Stie ca orice s-ar intampla, tu inchiti totul.Arata-i cat de valoaroasa esti si daca nici atunci nu merge inseamna ca s-a schimbat

| Argent_Britney_1999 a răspuns:

Sincer nu mi se pare ca e vina ta. Mai mult vina ei... poate a zis asa doar ca sa nu mai fiti prietene so...eu zic sa o lasi in pace si cand o sa isi dea sema ca a gresit o sa vina la tine, daca nu inseamna ca nu iti e o prietena adevarata. tu ai facut deja tot posibilul. de ce ar trebui sa ii castigi tu increderea daca ea te-a lasat sa cazi si tot tu ti-ai rupt piciorul? mi se pare ca e vina ei

| Allycsff explică:

Eu nu m-am schimbat, si nici ea. Doar că atunci cand eram noi certate s-a apropiat de ea o fată ...Nu pot să zic că sunt bff, dar mai mult stă cu ea decat cu mine ^-^