| klausvd a întrebat:

Da sau nu?
sa mananc creta sa scap de ore?
curita(fundita)

Răspuns Câştigător
| buzitza a răspuns:

Daca mananci creta faci temperatura
asta e dovedit...te duci la cabinet si vede aia ca ai temperatura si scapi de scoala

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu.mai bine te duci la un suc decat sa-ti faci rautongue

| CanTrioTc a răspuns:

Daca iti place laughing mananco si zici si u ca te doare burta :d

| MissFashionPrincess a răspuns:

Nu! laughing
Si oricum, nu cred ca, (virgula) creta iti poate dauna atat de tare incat sa fii nevoit sa pleci de la scoala laughing

| diiiiiiia a răspuns:

Au mancat niste colegi d`ai mei thinking
Da sincer mai bine nu ai incerca. dupa 2 ore :-&
Erau pe la baie happy
;;]

| Geo_8118 a răspuns:

Hmm eu zic ca da...Eu unul am ras creta si intr-o ora am facut 38.4 ...nu mi se pare mult dar a fost destul cat sa scap de ore happysmug