| Alle_1389 a întrebat:

Daca ai afla ca m-ai ai putin de trait ce ai face?happy

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-ar parea rau pentru parinti.Ar fi nevoiti sa indure ceva oribilstraight face
De mine nu prea mi-ar parea rau. Poate ca meritthinking Pana la urma toate se intampla cu un motiv.Probabil m-as muta undeva unde nu ma cunoste nimeni pentru a evita vizitele patetice. Daca eu nu imi plang de mila tu de ce ai face-o pentru mine? Asta e intrebarea la care inca nu am gasit raspuns.Nu ma cunosti, de ce plangi? Cred ca n-am sa inteleg niciodata manifestarile de genul
Tocmai de asta as prefera o moarte rapida.Chiar detest show-ul asta

| JustMe a răspuns:

As face lucruri extreme(parasutism si chestii de genul asta), as da o mega petrecere, as merge intr'un club si m'as imbata si as incerca sa ma bucur de fiecare clipa ramasa.

| Sἶrenἶa a răspuns:

M-as ruga aproape in continuu.crying(( sh.nujj laughing)

| JustShadows a răspuns:

Buna!happyM. mi-as trai viata ca si pana acum, doar ca as face-o mult mai intens, as incerca sa fac lucrurile pe care nu le-am facut inca, absolut orice. Dar cel mai mult, mi-as petrce timpul cu persoanele pe care le iubesc, si as incerca sa le fac sa vada ca sunt...bine! Nu mi-as plange de mila, m-as bucura ca trec pragul usii asteia dureroase si cu siguranta m-as spovedi si m-as impartasi, negresit! Cu alte cuvinte, traiesc atat cat pot trai.Ai grija de tine!happy

| Doddel a răspuns:

Toate lucrurile pe care as fi vrut sa le fac in viata, cele mai nebunesti lucruri pe care nu le-as fi facut daca nu as fi aflat ca o sa mor curand
si apoi as sta cu toata familia

| Alle_1389 explică:

MISStiqueAldutsSs
Marfa chestia cu plaja

=p~

| Alle_1389 explică:

202 Frateeeeeeeeeee
laughing

| ClaraZ a răspuns:

M-as bucura de fiecare clipa, as incerca sa profit de timpul ramas, si sa mi-l petrec cu persoanele dragi.

Tu?batting eyelashes

| Marry:X a răspuns:

Buna.In primul rand m-as duce la banca, as scoate toti banii din cont, as lua bani de la rude, tot, sa strang cat mai multi, as pleca la un hotel de 5 stele si m-as rasfata, cu toate bunatatile.As face plaja toata ziua, as sta sa vad fiecare rasarit si apus de soare, le-as zice tuturor baietilor care mi-au placut, ca am tinut la ei si etc, as face parasutism, m-as duce la tipul care imi place si i-as cere sa isi petreaca ultimele zile alaturi de mine pe o insula pustie, as merge in Egipt si Franta si apoi pe un vas de croaziera de lux mi-as astepta moartea, cu o sticla de Coca-cola in fata si melodia mea preferata pe fundal.Pa,pa.

| alone a răspuns:

Asi profita d fiecare clipa si asi face tot ce-mi trece prin caplaughing

| 202 a răspuns:

As lua. o pe prietena mea cea mai buna cu mine whistling

happy

| MeGhosta a răspuns:

1. le-as cere scuze pentru tot la toti cunoscutii!
2. As face ce mi-am dorit sa fac mereu. [ sa imi sparg lucrurile fragile care nu imi plac, sa ma bag la barfa cu toti etclaughing).]
3. Sa mananc multa inghetataaaa love struck`!
4. Sa ma joc cu toate animalele de pe strada [ adica cutu-cutu etc.] si sa le dua mancare.
5. As zice la toti adevarul despre ei.
6. M`as bucura ca am scapat de scoalaaa love strucklaughing!
7. le-as zice familiei toate lucrurile care le-am facut pe ascuns etc.
Si ultimul lucru... Eu staui in constanta, asa ca m`as duce pe plaja seara la apus si mi-as astepta sfarsitul :-

| MeGhosta a răspuns:

Ms Alle :*

| pisikutza ta a răspuns:

Pai nu as face ceea ce mi-am dorit mereu sa fac si nu am reusit
as face parasutism
as da o petrecere cu toti prietenii unde le zic ca nu mai am mult de trait si ca le multumesc ca miau fost alaturi
as merge la biserica si m-as ruga pentru ultima oara
si nu stiu as mai face alte sporturi extreme

| emotivegirl a răspuns:

Deci:1.In primul rind i-as multumi mamei si unchiului pr tot ce au facut pentru mine( ca nu am facut-o niciodata calumea)
2.As telefona prietenelor cu care nu am vorbit demult.
3.As irosi o zi toata prin magazine
4.As privi toate filmele pe care le am in pc si pe care nu le-am vazut inca.
5. M-as gati si farda si mi-as cumpara o rochie pentru imormintare.
6.As face curat prin toata casa.
7.As lasa un mesaj de adio pentru prietenii mei de pe net.
8. As scrie o poezie pentru cei care vor veni la inmormintare si i-as dauo prietenii mele sa o citeasca cind eu voi fi in sicriu...
Si nu mai stiu...ma mai gindesc.

| Curci a răspuns:

As pleca in America si acolo m-as duce la hollywood, m-as imprietenii cu toate vedetele, o sa fac toate prostiile posibile si imposibile ca na oricum mor.Seara as m-as duce in Liverpool si as vrea sa joc fotbal ultma oara pe Anfield, sa sa imi dau duhul pe stadionul ala. Asta as face daca as mai avea putin de trait si as stii asta.

| russiangirl_2817 a răspuns:

Probabil o lista cu toate lucrurile pe care vreau sa le fac si as incerca sa indeplinesc ce scrie acolo in putinul timp pe care il mai am