| rock231girl a întrebat:

Daca ai naufragia pe o insula si ai putea lua cu tine o singura persoana, pe cine ai lua?

4 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Daca as naufragia pe o insula as lua-o pe mama mea, deoarece ea este singura persoana in care pot avea incredere deplina si singura persoana care ma poate sustine in orice.
Ea ma poate ajuta sa fiu tare, sa "ma tin pe picioare" si sa nu imi fie frica de nimic.

| rock231girl explică:

Si de ce?

| Raptorvitus a răspuns:

O ptietena, Irina pentru ca, cu ea ma pot distra si pot avea incredere in ea, ne plac aceleasi lucruri, ea are o sora, eu am o sora, ii plac filmele politiste, imi plac filmele politiste. Multi spun ca, pentru a avea un "Cel mai bun prieten" trebuie sa fiti opusuri, dar nu-i adevarat, te poti "completa" si daca ai aceleasi preferinte. Ea ar fi perfect sa o iau pe insula pentru ca, atunci cand sunt in preajma ei, nimic nu devine plictisitor!

| justmeandmyboringself a răspuns:

O colega, Ana.