| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea sa alegi intre a fi invizibil si a putea sa citesti gandurile oamenilor…ce ai alege?

8 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Invizibil happy

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cititul gandurilor deoarece mie mi se pare mult mai avantajos sa stiu ce gandesc oamenii(ca sa stiu cand mi se spune adevarul si cand sunt mintita) decat sa fiu invizibila!
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| 1dintrevoi a răspuns:

Mi-as pune mai intai intrebarea daca-mi doresc asa ceva. Am atatea de invatat si atat de putin timp la dispozitie ca sa-mi pun propriile ganduri in ordine, incat a-l "spiona" pe celalalt mi se pare o pierdere de timp. Desigur, experienta suna interesanta, doar asa...pentru o scurta perioada de timp. Dar nu mi-as dori sa pot asculta la nesfarsit gandurile ascunse ale oamenilor. Daca ma pun in metrou langa un criminal in serie? Stii ce-a patit in banc a' broasca de stia prea multe happy

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

As alege sa fiu invizibila pentru ca mi se pare ca sa citesti gandurile oamenilor e mult prea indiscret. In plus, unele lucruri pe care le-ai putea afla prin "citirea gandurilor" te-ar putea afecta foarte tare!

| kristi1 a răspuns:

Amindoua

| AngellForEver a răspuns:

Eu as alege sa citesc gandurile oamenilor pentru ca ai stii ce vor sa faca ei ai stii ce ii apasa pe suflet, la examene as putea sa citesc gandurile profului si as stii care sunt rezultatelelaughing. Mai multe ai de castigat cand citesti gandurile oamenilor decat cand ai puterea invizibilitatii

| AlinaAlinutza1997 a răspuns:

Eu as alege sa citesc gandurile oamenilor. As afla ce cred ei despre mine. laughing