| Anndreeaaaaaa a întrebat:

Daca ai putea sa iti schimbi viata cu o vedeta...pe cine ai alege dintre miley cyrus si rihanna
iar la baieti dintre justin bieber si adam lambert?

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Avril lavignerolling on the floor. dintre cele 2 rihanna siguroh go on

32 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Rihannahappy

| unione a răspuns:

As alege moartea

| ladygaga a răspuns:

Fete : mileytongue
baieti: adam:X

| mymy a răspuns:

Pai draga nu o poti compara pe rihanna cu miley sau mai nou da dar ma rog in fine eu la ani mei viata lui miley (nu a lu' hannah)
si la baieti n-am ce sa fac daca trebuie sa aleg il aleg pe bibelou pentru ca adam nu prea imi place

| mymy a răspuns:

Pai draga nu o poti compara pe rihanna cu miley sau mai nou da dar ma rog in fine eu la ani mei viata lui miley (nu a lu' hannah)
si la baieti n-am ce sa fac daca trebuie sa aleg il aleg pe bibelou pentru ca adam nu prea imi place
scuze daca is doobla

| Helene a răspuns:

In niciun caz Hanna Montanalaughing(o fi venit de la munte?)

| Helene a răspuns:

In niciun caz Hanna Montanalaughing(o fi venit de la munte?)

| Face2face a răspuns:

Cu nimeni... imi place viata mea... poate nu e perfecta dar e frumoasa.:X Pup

Răspuns utilizator avertizat
| Smileee a răspuns:

Fete : Rihanna
Baieti : Justin Bieber love struck love struck love struck

| xjustfearless a răspuns:

Fiv-ar justinu de ras. :laughing

| Aniii a răspuns:

Rihanna si la baieti justin

| Sua a răspuns:

Adam love strucklove strucklove struck

| Andre a răspuns:

Justin Bieber desi sunt fata in fine tot Justin Bieber are o voce de inger

| anyana a răspuns:

Rihanna desigur si adam lamber vezi ti-am raspuns la toate intrebarilelaughing tu nu

| flafyyAdamLambert a răspuns:

Cu nici unul. poate cu iubitul lui adam lambert (fiind gay ) ahh ce as vrea sa fiu in locul aluia care o fi el :X i love you adam :xhttp://www.youtube.com/watch?v=Ro0Pu38ri38

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Rihanna...si la baieti logic ca Adam Lambert care e un cantaret f. bun care a pornit de la 0, doar nu il aleg pe biberon(,, marele star" ) un copil care a scos si el 4 videoclipuri si de crede mare vedeta cu fite

| Miki_2654 a răspuns:

Rihanna pentru ca sunt fata, dar si adam lambert la baieti

| andrutza_5118 a răspuns:

Fete:Rihanna Baieti:JB forever i loooove you.

| Roxii a răspuns:

Rihanna si baieti justin pentru. ca il ador pe justin bieber:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete logic ca aleg miley ca rihana prea a inceput sa se ia dupa laygaga, dar in orice caz la baieti aleg justin, si sa revenim la fete, nu ati observat ca mai toate vedetele care incep sa fie populare seiau dupa lady gaga? maiales rihana in rude boy e marog eu doar mi-am dat cu parerea dar e cam adevarat, convingeti-va:http://www.youtube.com/watch?v=e82VE8UtW8A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete:miley(cred)
si daca as fi baiat : justin(desii trebuie sa te multumesti cu viata pe care o ai ) o si sunt fata apropo :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete:Miley. dar imi place si Rihanna dar mai mult Miley(nu Hannah)
La baieti:Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu oricine in afara de bieber call meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea id lui miley cyrus, celia, inna, jonas, selena, demi...sa ma contacteze pe id meu memadda96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea id lui miley cyrus,celia,inna,jonas,selena,demi...sa ma contacteze pe id meu memadda96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley, bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fata pe miley desigur, iar baiata dam

| MissSmile a răspuns:

Megan Fox, Jessica Alba sau Mandy Moore love struck
Iar ca baiat, Batman! laughing