| 30stm a întrebat:

Daca ai putea sa schimbi ceva la lumea asta. ce ai schimba? Funda pentru cel mai interesant raspunshappy

Răspuns Câştigător
| metalheart a răspuns:

Daca as avea puterea sa schimb ceva in lume sau macar in Romania as rade de pe fata pamantului satanistii, hotii, si pe cei care ne fac noua viata urata cand ajung la putere.u?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Oamenii.

| baru a răspuns:

Sall. O lume fara suferinta, fara durere, fara umilinta. O lume in care demnitatea si cinstea va ocupa primul loc. Pa!

| ankadella a răspuns:

Oamenii si caracterele lor mizerabile.si faptul ca m.am nascut! as schimba.si rautatea,gelozia,ura,neincrederea,promisiuunile degeaba,nesimtirea,invidia,isteria,nervozitatea,prostia,criminalii, tarfele, prostituatelebatting eyelashes

| dreamout a răspuns:

As schimba totul:p
Conceptiile despre : aspectul fizic, starea sociala. Discriminarile in legatura cu rasa, sex, religie si nationalitate. Deasemenea, ar disparea minciuna, ura, barfele, dragostea neimpartasita, si in general tot ceea ce ne face sa suferim happy
..si nu as face nimic in legatura cu manelele sau justin bieber, chiar daca nu-l suport pe el si manelele ma dezgusta. Avem cu totii dreptul de a alege ceea ce ascultam si ceea ce iubim.

Peacewinking

| liiifeiispiiink a răspuns:

As schimba oamenii pentru ca sunt rai si plini de ei...as schimba aproape totul:-d sper ca raspunsul meu sa fie pe placul tau:-)

| 30stm explică:

Oamenii[inclusi satanisti,hoti, criminali, rasisti] si greselile pe care le-am facut

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Ceva la lume? Pai iasi schimba comportamentul.multi sunt prea nepasatori, prea ignoranti.prea multi hoti si prea multe dezastre.ca cel din japonia.si astea le-asi schimba dar daca ar fi sa schimb ceva din viata mea as schimba greselile din trecuttonguehappy.

| Niku_8936 a răspuns:

Pai as schimba foarte multe lucruri.Nici nu stiu de unde si cum sa incep.Probabil as schimba tot, incepand cu obiectele si terminand cu oamenii.As incerca sa creez o lume mai buna, mai fericita...