| CobraLeon a întrebat:

Daca ai putea sa schimbi ceva Romaniei(ma refer la tara), ce ai schimba?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Situarea geografica.La tropice, sa stau pe plaja Marii Negre si imi cada nuci de cocos in cap si sa ma catar in copaci dupa portocaledrooling

| ionica56 a răspuns:

Populatia!
COnducatorii!
As infrumuseta natura. Dupa ce educ lumea!
Si plajele!

Amin!happy

| Rallu a răspuns:

Populatia!
Gandirea oamenilor!
Conducerea!
Aproape tot...straight face

| Nita a răspuns:

Poi as schimba foarte multe. Incepand cu politicienii si modul de gandire a oamenilor care nu stiu sa aprecieze frumusetea naturii.

| Anapoda a răspuns:

In primul rand oameniitongueRomania e o tara destul de frumoasa